24/7 online 24/7 online Fast delivery Szybka dostawa Money back guarantee Gwarancja zwrotu pieniędzy Secure payments Bezpieczne płatności
pn-pt 08.30-17.30

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Cenimy Twoją prywatność. Dlatego wszystkie dane osobowe są traktowane z ostrożnością. Przestrzegamy wszystkich przepisów prawa w celu ochrony danych osobowych. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić przechowywane dane osobowe i poprosić nas o ich zmianę.


Jakie informacje zbieramy?

Kiedy składasz u nas zamówienie, potrzebujemy różnych informacji niezbędnych do przetworzenia Twojego zamówienia. Sprawdzamy te dane pod kątem dokładności na różne sposoby. Te dane są przesyłane przez bezpieczną stronę SSL!

Informacje ogólne: są to szczegóły, takie jak imię i nazwisko oraz adres. Wypełniasz to w formularzu zamówienia. Dane te są wykorzystywane do przeglądania i przetwarzania zamówienia.
Twój adres e-mail: Używamy Twojego adresu e-mail, aby potwierdzić zamówienie i powiadomić Cię, gdy zamówienie jest gotowe do wysyłki.
Twój telefon: W celu być w stanie wysłać zamówienie, zawsze prosimy o podanie numeru telefonu (możliwe jest również prowadzenie firmy), pod którym można się z Tobą skontaktować w godzinach pracy. W razie potrzeby użyjemy tego numeru do sprawdzenia Twojego zamówienia. Nie używamy Twojego numeru telefonu do celów marketingowych.
Tablica rejestracyjna: Numer rejestracyjny Twojego samochodu używamy przede wszystkim do filtrowania, czy używane są właściwe części. Jest to pokazane podczas składania zamówienia. Te dane są używane do kontroli zamawianych części.
Numer podwozia: Możesz opcjonalnie wprowadzić numer podwozia przy kasie. Możemy go użyć do dokładniejszego sprawdzenia Twojego zamówienia niż z tablicą rejestracyjną.
Dane dotyczące ruchu: Dane dotyczące ruchu są zapisywane na naszej stronie internetowej przy każdej wizycie. Są to na przykład liczba odwiedzonych stron lub zamówione części. Dane te nie są osobiste i służą wyłącznie do poprawy przyjazności dla użytkownika naszej strony internetowej.


Do czego używamy tych danych?

Dane osobowe: Aby przetworzyć Twoje zamówienie na dostawę części i poinformować Cię o ofertach i nowościach (jeśli się w tym celu zarejestrowałeś)
Dane dotyczące ruchu: w celu optymalizacji użyteczności naszej strony internetowej

Jak bezpieczne są moje dane?

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie będziemy sprzedawać Twoich danych osobowych stronom trzecim. Twoje dane są przechowywane na bezpiecznych serwerach. Autoryzowani przedstawiciele Japoto Parts są jedynymi osobami, które mają dostęp do Twoich danych osobowych i są zobowiązani do zachowania ich poufności.

Zmień swoje dane

Jako klient masz prawo do przeglądania, zmiany i ewentualnego usunięcia swoich danych osobowych. Skontaktuj się z nami przez marinus@japoto.nl

Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami.

e-mailem: marinus@japoto.nl

telefonicznie: + 31 (0) 596 57 2992

pocztą: Części Japoto – t.a.v. M.Roggen - Stadsweg 37 - 9917PV Wirdum